Idee sinust

Robinne Lee
Tõlkija: Mario Pulver

Kirjeldus

Los Angelese kunstigalerii 39-aastane omanik Solène Marchand ei ole just vaimustuses sellest, et peab viima oma tütre Isabelle’i tolle lemmikpoistebändiga kohtuma. Kuid pärast lahutust soovib ta Isabelle’iga varasemast rohkem aega koos veeta.

Viimane asi, mida Solène ootab, on tutvumine ühe liikmega maailmakuulsast ansamblist August Moon. Hayes Campbell on tark, võluv, enesekindel, heade kommete ja lummava välimusega ning vastastikune külgetõmme on kohene. See, et ta on niipaljukest kui kahekümneaastane, muudab asjad veelgi keerulisemaks.

See, mis algab salajaste kohtumiste jadana, areneb kiiresti kirglikuks ja tõeliseks suhteks. Teekond, mille käigus Solène ja Hayes teineteise maailmas navigeerivad, liigub läbi erinevate maailmajagude: alates staadionituuridest kuni rahvusvaheliste kunstimesside ja eraldatud peidupaikadeni Pariisis ja Miamis.

Solène’i jaoks on see enese taasleidmine ning õnne ja armastuse taasavastamine. Kui ühel hetkel saab Solène’i ja Hayesi suhe avalikuks, saavad nii naisest kui tema tütrest raevukate fännide ja täitmatu meedia sihtmärgid. Nüüd peab Solène silmitsi seisma sellega, kuidas tema armuelu on mõjutanud nende elusid, kellest ta kõige rohkem hoolib.

Veel
Kirjastaja Heli Kirjastus OÜ
Ilmumisaasta 2023
Keel Eesti
Kategooria Romantika