See ei ole sina!

Heli Künnapas

Kirjeldus

„Ära saa minust valesti aru, aga neil naistel, kelle vastu on kasutatud füüsilist vägivalda, on tegelikult lihtsam välja saada kui vaimse vägivalla ohvritel – nende puhul pole vaieldav, et kas mees midagi tegi. Löök on löök, sinikas on sinikas.“

Kaidi lahkus aasta aega tagasi koos kahe lapsega Taavi juurest. Mehe kiuslik käsi on sellest ajast alates naist jätkuvalt jälitanud ning mõjutanud nii töö- kui elukohta. Naine jõuab samm sammult mõistmiseni, et see on järjepidev vaimne vägivald, mis toimis ka kogu suhte ajal. Mõistmisest aga üksi on vähe, sest edasiliikumiseks tuleb olukorraga hakkama saada.

Kas Kaidil on võimalik mineviku varjud selja taha jätta ning järjepidevalt pahatahtlikult käituv eksabikaasa oma elust täielikult eralduda? Kas vaimset vägivalda kasutava mehe lõksu langenud naisel on üldse võimalik normaalselt edasi elada ning endasse ning armastusse uskuda?

Heli Künnapas on rohkem kui kolmekümne avaldatud raamatu autor. „See ei ole sina!“ on sarja „Mõni õhtu romantikat“ järjekordne romantiline lühiromaan. Kõik sarja osad on eraldiseisvalt loetavad.

Veel
Kirjastaja Heli Kirjastus OÜ
Ilmumisaasta 2023
Keel Eesti
Kategooria Romantika

Autoritest (0)

Heli Künnapas
Www.helikirjastus.ee